tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Outsourcing it Sosnowiec - kompleksowa opieka informatyczna.

Outsourcing It Sosnowiec

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jakie będzie dla nich najlepsze rozwiązanie. Zatrudnienie informatyka na etat lub utworzenie działu IT czy skorzystanie z usług firmy zewnętrznej czyli tzn. outsourcing it Sosnowiec. Co będzie lepsze? Otóż każde z rozwiązań posiada pewne plusy i minusy. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę koszty, zarówno te początkowe jak i te długotrwałe. Zatrudniając informatyka na etat lub tworzenie całego działu IT wiąże się ze stałymi wysokimi kosztami zarówno sprzętu, oprogramowania jak i kosztami zatrudnienia i kosztami wynagrodzeń dla pracowników etatowych. Dla niejednej firmy jest to problem nie do przeskoczenia dlatego decydują się oni na skorzystanie z outsourcingu usług. Jest to wówczas bardzo mądre rozwiązanie. Należy jednak pamiętać aby dobrać do współpracy taką firmę, która zapewni nam odpowiedni poziom obsługi. Liczy się szybkość reakcji, dojazdu do siedziby firmy lub możliwość pomocy zdalnej ale niemniej ważne jest doświadczenie i wiedza kadry it. Może się okazać, że będziemy rozliczani za każdą godzinę obsługi natomiast długość rozwiązywania problemów tak długi, że drastycznie wzrosną koszty.

Dobra firma outsourcingowa

Dlatego wybierając outsourcing it Sosnowiec musimy wziąć te wszystkie czynniki pod uwagę i wybrać firmę, która spełni nasze oczekiwania pod tym względem. Czy firma oferuje sprzęt zastępczy na czas usunięcia poważniejszych awarii czy potrafi w odpowiedni sposób zabezpieczyć nasze dane, czy zna ustawę o ochronie danych osobowych. Warto o to zapytać podczas wstępnej rozmowy. Firma Digital It Systems - zajmuje się outsourcing it Sosnowiec od wielu lat i jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową opiekę informatyczną. Zapraszamy do umówienia się na wstępną rozmowę w sprawie współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy także elastyczni i warunki współpracy dobieramy do konkretnych potrzeb naszych partnerów.

Opieka informatyczna Sosnowiec

To bardzo ważne żeby mieć zapewnioną ciągłość pracy oraz świadomość, że w przypadku pojawienia się problemów z infrastrukturą IT ktoś obierze telefon i pomoże nam w rozwiązaniu bieżących problemów. Zapraszamy do kontaktu. Outsourcing It Sosnowiec - Digital It System.