tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Informatyk Sosnowiec - doświadczony informatyk

Informatyk telefon Sosnowiec - pomoc przez telefon.

Informatyk telefon Sosnowiec

Informatyk telefon Sosnowiec 507 30 7474. Awaria sprzętu komputerowego lub oprogramowania zdarza się zazwyczaj wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy. Utrata cennych danych to chyba najbardziej tragiczna wiadomość dla właściciela komputera. Oczywiście jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kopii zapasowej to czujemy się jak posiadacze polisy ubezpieczeniowej na dom po przejściu trąby powietrznej. Nic się nie stało - kopia jest i zaraz dane będą odzyskane. Ale niestety jak życie pokazuje zdarza się to niezwykle rzadko. Informatyk telefon Sosnowiec 507 30 7474. I wtedy właśnie przydaje się informatyk na telefon Sosnowiec czyli ktoś kto poradzi co i jak zrobić aby nie było stresu i żebyśmy szybko mogli wrócić do normalności.

Awaria komputera - pomoc informatyka

No tak ale ta pomoc tak naprawdę zależy od tego co tak naprawdę się stało. Przyczyn awarii komputera może być naprawdę tak dużo, że można by stworzyć z tego mini encyklopedię. Najczęściej jednak sypie się - to znaczy zdarza się awaria systemu operacyjnego, zawirusowanie, usunięcie cennych danych z dysku twardego, awaria dysku twardego - uszkodzenie jego powierzchni tak zwane bad secoty albo uszkodzone pliki rejestru. Często w laptopach awarii ulega karta graficzna. Można by mnożyć ale w każdym z tych przypadków najlepiej od razu zadzwonić do informatyka pod numer 507 30 74 74. Kompetentna osoba powie nam jak się zachować, co zrobić abo sobie jeszcze bardziej nie zaszkodzić. Taka rozmowa zupełnie nic nas nie kosztuje a możemy uniknąć naprawdę wielu problemów. Informatyk telefon Sosnowiec 507 30 7474

Uszkodzenie komputera - informatyk na telefon - jak rozwiązać problem

Jak rozwiązywane są typowe problemy? Informatyk telefon Sosnowiec 507 30 7474. Najczęściej konieczna jest interwencja informatyka na miejscu awarii. Jeśli po wstępnej diagnozie nie udaje się rozwiązać problemu w krótkim czasie proponowana jest naprawa w serwisie informatyka ze względu na czas wykonania usługi. Przecież nikt nie będzie nocował u klienta i ślęczał przy komputerze aż usunie awarię. Wówczas komputer zabierany jest na serwis. Naprawa trwa od jednego do trzech dni. Wszystko zależy od tego czy trzeba zamawiać jakąś część zamienną na przykład twardy dysk lub pamięć RAM. Wtedy czas naprawy może się wydłużyć ponieważ nie każda część jest na miejscu i wtedy trzeba ją po prostu zamówić. Kiedy więc zdarzy Ci się awaria po prostu zadzwoń a my się zajmiemy naprawą - tel; 507 30 74 74.

Pozycjonowanie stron internetowych - optymalizacja

Pozycjonowanie stron internetowych Sosnowiec

Posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach to podstawa. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę i robi wszystko aby jego strona była zawsze aktualna i bogata w ciekawe treści. Jednak często bywa i tak, że pomimo posiadania takiej strony nie przynosi ona firmie żadnych konkretnych zysków. Być może strona nie jest widoczna w sieci gdyż nie jest odpowiednio wypozycjonowana. Co to znaczy? Gdy Twój potencjalny klient chce coś kupić lub znaleźć informacje na temat jakiegoś produktu lub usługi nie wpisuje nazwy Twojej firmy albo adresu Twojej strony bo jej po prostu nie zna. Wpisuje natomiast słowo klucz np. nazwę produktu - dla przykładu telewizor Samsung. Jakie strony wyświetlają się w pierwszej kolejności? Czy jest tam Twoja strona? Jeśli nie to musisz wiedzieć, że jest mało prawdopodobne, że klient trafi pod Twój adres.

Co powinienem zrobić aby moja strona była widoczna w wyszukiwarce?

 Zrobić oczywiście można naprawdę wiele ale nie wszystkie czynności przyniosą oczekiwane efekty. Przede wszystkim musisz zadbać o odpowiednią optymalizację strony. Dobrze jest zacząć od prostej analizy kodu naszej strony np. czy strona posiada znaczniki keyword, meta description, czy zdjęcia posiadają znacznik alt, czy na stronie jest odpowiednie stosunek tekstu do kodu html, czy strona posiada nagłówki h1-h5 itp. Bardzo ważne jest aby strona posiadała oryginalną treść nigdzie nie spotkaną w sieci. Oznacza to, że jeśli skopiowałeś teksty na swoją stronę z innego strony to taka treść dla google ma niewielką wartość. Liczą się treści oryginalne ale muszą też mieć odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi. Jeśli pozycjonujemy naszą stronę na hasło: "naprawa telefonów" a w całym tekście jaki mamy na stronie ten zwrot nie występuję ani raz albo tylko raz to robot google w ogóle nie wypozycjonuje naszej strony na takie słowo kluczowe. 

Pozycjonowanie stron

Oczywiście zamiast uczyć się tego wszystkiego najprościej jest zainwestować po prostu w dobrego pozycjonera - osobę, która wykona za nas odpowiedni audyt strony a potem zaproponuje odpowiednie zmiany aby nasza strona została dobrze zindeksowana przez robota google. Ale samo zindeksowanie nie jest jeszcze gwarancją, że nasza strona znajdzie się wysoko w indeksie. Musimy postarać się jeszcze o wiele innych działań, które spowodują, że nasza strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania. 

 

 

 

Masz ładną stronę internetową z

Outsourcing it Sosnowiec - kompleksowa opieka informatyczna.

Outsourcing It Sosnowiec

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jakie będzie dla nich najlepsze rozwiązanie. Zatrudnienie informatyka na etat lub utworzenie działu IT czy skorzystanie z usług firmy zewnętrznej czyli tzn. outsourcing it Sosnowiec. Co będzie lepsze? Otóż każde z rozwiązań posiada pewne plusy i minusy. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę koszty, zarówno te początkowe jak i te długotrwałe. Zatrudniając informatyka na etat lub tworzenie całego działu IT wiąże się ze stałymi wysokimi kosztami zarówno sprzętu, oprogramowania jak i kosztami zatrudnienia i kosztami wynagrodzeń dla pracowników etatowych. Dla niejednej firmy jest to problem nie do przeskoczenia dlatego decydują się oni na skorzystanie z outsourcingu usług. Jest to wówczas bardzo mądre rozwiązanie. Należy jednak pamiętać aby dobrać do współpracy taką firmę, która zapewni nam odpowiedni poziom obsługi. Liczy się szybkość reakcji, dojazdu do siedziby firmy lub możliwość pomocy zdalnej ale niemniej ważne jest doświadczenie i wiedza kadry it. Może się okazać, że będziemy rozliczani za każdą godzinę obsługi natomiast długość rozwiązywania problemów tak długi, że drastycznie wzrosną koszty.

Dobra firma outsourcingowa

Dlatego wybierając outsourcing it Sosnowiec musimy wziąć te wszystkie czynniki pod uwagę i wybrać firmę, która spełni nasze oczekiwania pod tym względem. Czy firma oferuje sprzęt zastępczy na czas usunięcia poważniejszych awarii czy potrafi w odpowiedni sposób zabezpieczyć nasze dane, czy zna ustawę o ochronie danych osobowych. Warto o to zapytać podczas wstępnej rozmowy. Firma Digital It Systems - zajmuje się outsourcing it Sosnowiec od wielu lat i jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową opiekę informatyczną. Zapraszamy do umówienia się na wstępną rozmowę w sprawie współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy także elastyczni i warunki współpracy dobieramy do konkretnych potrzeb naszych partnerów.

Opieka informatyczna Sosnowiec

To bardzo ważne żeby mieć zapewnioną ciągłość pracy oraz świadomość, że w przypadku pojawienia się problemów z infrastrukturą IT ktoś obierze telefon i pomoże nam w rozwiązaniu bieżących problemów. Zapraszamy do kontaktu. Outsourcing It Sosnowiec - Digital It System.

Tworzenie stron Sosnowiec

Tworzenie stron Sosnowiec

Tworzenie stron Sosnowiec - każdy świadomy przedsiębiorca dobrze wie, że aby dobrze prosperować jego oferta powinna znaleźć się w sieci internet. Jeśli chcesz aby internauta skorzystał akurat z Twojej oferty zadbaj o to aby Twój wizerunek nie był przeciętny ale profesjonalny na najwyższym światowym poziomie. Pomóc w osiągnięciu tego celu może Ci tworzenie stron Sosnowiec- Digital It Systems - wystarczy zadzwonić i skonsultować się z odpowiednią osobą. Telefon 507 30 74 74 lub 32 431 08 30. Umów się na nic niezobowiązujące spotkanie w celu omówienia możliwości współpracy.

Projektowanie dobrych stron

Mieć stronę a mieć dobrą stronę to dwie różne sprawy. Często posiadając własną domenę w internecie oraz prostą stronę wizytówkę wydaje nam się że to już szczyt możliwości. Jeśli jesteś na poziomie i chcesz być naprawdę widoczny jako profesjonalista a nie przeciętniak to musisz wiedzieć na ten temat nieco więcej. Dobrze zaprojektowana strona internetowa będzie przede wszystkim dobrze zoptymalizowana pod wyszukiwarki. Co nam to da? Przede wszystkim jeśli na naszej stronie będą wartościowe treści omawiające naszą ofertę to strona będzie się pozycjonowała. Pamiętajmy, że potencjalny kontrahent po wpisaniu konkretnego słowa kluczowego zobaczy w wynikasz wyszukiwania wiele innych stron z ofertami. Jeśli nasza będzie po prostu mierna lub nawet średnia to czy taka osoba będzie skłonna skorzystać z naszej oferty. Szczerze w tą wątpię. Dlatego zadbaj nie tylko o treść i optymalizację ale także profesjonalny wygląd takiej strony. Dobrze jest skontaktować się z profesjonalnym grafikiem, który zaprojektuje nam layout strony tak aby wyglądała ona naprawdę na światowym poziomie i korzystała pełnymi garściami z obecnie panujących trendów.  Tworzenie stron Sosnowiec - firma Digital It Systems zapewni Ci pełne wsparcie pod tym względem. Począwszy od wstępnej konsultacji i pomocy w doborze odpowiednich rozwiązań po zaproponowanie wstępnego projektu.

Profesjonalne strony internetowe Śląsk

Działamy nie tylko na terenie Sosnowca ale praktycznie na terenie całego województwa. Posiadamy także klientów w całej Europie i w Ameryce Północnej. Praktycznie ze względu na charakter pracy możemy wykonać zlecenie w całości zdalnie więc dla nas nie istnieją żadne granice.

Systemy informatyczne Katowice kompleksowa opieka IT.

Systemy informatyczne Katowice

Pełna kompleksowa obsługa firm w zakresie IT czyli Systemy informatyczne Katowice. Co oferujemy? Pełen zakres IT. Od wsparcia technicznego, konsultacje, doradztwo informatyczne poprzez serwis a skończywszy na administracji serwerem. Wsparcie techniczne klienta biznesowego ma obecnie kluczowe znaczenie. Obecnie każde przedsiębiorstwo jest zinformatyzowane. Każdy komputer, drukarka, monitor, urządzenie sieciowe takie jak router czy access point wymaga obsługi. Natomiast użytkownicy na codzień napotykają na różnego rodzaju problemy informatyczne, które po krótkiej konsultacji telefonicznej można szybko rozwiązać. Oprócz wsparcia telefonicznego istnieje też możliwość pełnej administracji komputerami w firmie np poprzez pulpit zdalny. Co to jest pulpit zdalny.

Zdalna pomoc techniczna

Na komputerze użytkownika instaluje się specjalną aplikację dostępową, która w momencie kiedy pomoc techniczna będzie konieczna wyświetli odpowiedni kod. Specjalista IT zdalnie po uzyskaniu tego kodu będzie mógł przejąc pełną kontrolę nad komputerem i usunąć problem. Istnieje także możliwość ograniczenia tych działań administracyjnie oraz możemy dokładnie śledzić albo nawet też nagrywać poczynania osoby obsługującej nasz pulpit. Tak czy inaczej taka obsługa umożliwia szybkie usuwanie bieżących awarii. Systemy informatyczne Katowice pełni tego typu usługi na terenie całego miasta oraz województwa.

Co jeśli komputera nie da się uruchomić?

Zdarza się i tak, że komputer po prostu się nie uruchamia. Albo problem dotyczy urządzenia, którym nie da się zdalnie zarządzać. Wówczas konieczna jest osobista wizyta w siedzibie klienta. Systemy informatyczne Katowice - wystarczy zadzwonić pod specjalny numer telefonu 507307474 i zamówić interwencję.

Outsourcing IT

Oprócz doraźnej pomocy istnieje możliwość podpisania specjalnej umowy outsourcingowej, która reguluje pełną kompleksową opiekę informatyczną firmie zewnętrznej. Taka forma współpracy niesie ze sobą wiele korzyści. Jesteśmy zwolnieni z kosztownego utrzymania własnego działu IT. Poza tym taka umowa jest elastyczna i zawsze dostosowana do naszych potrzeb. Oznacza to, że nie ponosimy dodatkowych kosztów gdy nic się w firmie nie dzieje. O zaletach umowy serwisowej najlepiej wiedzą firmy, które z takiej możliwości korzystają. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.  Systemy informatyczne Katowice - wystarczy skontaktować się z firmą Digital It Systems i umówić się na spotkanie.    

Przywracanie sformatowanej partycji - pomoc tel. 507307474

Przywracanie sformatowanej partycji

Przywracanie sformatowanej partycji - kiedy się przydaje? Gdy planujemy zrobić porządki w naszym systemie pierwsze pytanie jakie sobie zadajemy to czy mam tam coś ważnego do skopiowania. Po krótkim lub dłuższym namyśle albo wykonujemy kopię albo stwierdzamy, że wszystko już dawno zostało skopiowane. Format c: i nagle zapala się mała lampka - a czy mam kopię poczty. Albo czy skopiowałem archiwum programu do fakturowania? Ups. No cóż, zdarza się, że przez pomyłkę sformatujemy dysk na którym mamy jeszcze jakieś ważne dane. Co wówczas począć? Mamy dwie możliwości. Albo sami zabierzemy się za odzyskiwanie danych albo zlecimy to profesjonaliście. Przywracanie sformatowanej partycji nie musi być wcale trudne jeśli mamy odpowiednie oprogramowanie. Ale musimy zadać sobie jedno podstawowe pytanie. Czy takie pojęcia jak partycja, system plików, tablica alokacji plików, sektory i inne pojęcia związane z budową dysków oraz systemem plików z jakiego korzystamy są dla nas znajome czy brzmią jak wzory Bessel'a. Jeśli pojęcia te są nam obce to może lepiej poszukać jakiegoś dobrego fachowca.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z tak sformatowanej partycji czy dysku - jak kto woli - czyli przywracanie sformatowanej partycji można wykonać za pomocą znanych i prostych w obsłudze programów do odzyskiwania partycji na przykład partition recovery. Aplikacja jest dobrze zbudowana oraz zawiera podstawową pomoc techniczną. Po zapoznaniu się z nią powinniśmy sobie poradzić z problemem. Jeśli jednak nie czujemy się na siłach to możemy przywracanie sformatowanej partycji przekazać w ręce fachowca np. dzwoniąc pod numer 507307474. Specjaliści z firmy Digital It Systems zdiagnozują problem i odzyskają dane. Czasami zdarza się że nośnik czyli dysk twardy na którym mięliśmy dane uległ fizycznemu uszkodzeniu i zawiera tak zwane bad sektory. Nie da się naprawić takich uszkodzeń. Można co prawda spróbować odzyskać takie dane ale z samego dysku już lepiej nie korzystać ze względu na ryzyko postępujących awarii. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowego dysku i zainstalowanie systemu operacyjnego od nowa.  Usługi wykonujemy na ternie miast oraz okolic: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Będzin, Czeladź, Chorzów, Zabrze.

Informatyk na telefon

Informatyk na telefon - 507307474

Kiedy potrzebujemy szybkiej pomocy do naszego komputera albo serwera lub innego sprzętu związanego z branżą IT dobrze mieć kontakt z dobrym informatykiem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.  Chodzi oczywiście o informatyk na telefon. Bywa i tak, że jakiś problem informatyczny da się rozwiązać zdalnie. Czasami wystarczą instrukcje udzielane przez telefon a innym razem niezbędne może okazać się zdalna pomoc ale z udostępnieniem pulpitu.

Działamy na terenie miast: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Mysłowice, Chrzanów, Olkusz, Kraków, Bytom, Siemianowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice - całe województwo Śląskie.

Zdalna pomoc

Na czym polega taka zdalna pomoc? Przede wszystkim musimy zainstalować specjalne oprogramowanie, które umożliwi innej osobie - w tym wypadku informatykowi - dostęp do naszego pulpitu. Nie musimy się obawiać, będziemy widzieć wszystko co ta osoba robi na naszym komputerze. Jest to najprostsze i najszybsze rozwiązanie a przy tym tanie ponieważ nie musimy płacić za dojazd. Pomoc zdalna nie zawsze może mieć miejsce. Przede wszystkim nasz system operacyjny musi być na tyle sprawny ale zapewnić możliwość instalacji oprogramowania w standardowym trybie oraz mieć aktywne połączenie sieciowe nie zablokowane przez wirusy. Jeśli nasz komputer nie uruchamia się poprawnie wówczas może się okazać, że wizyta informatyka na miejscy jest konieczna. Wtedy informatyk na telefon będzie musiał po prostu do nas przyjechać.

Problemy z komputerem

Najczęściej zdarzają się problemy z uszkodzonym systemem operacyjnym, który się nie uruchamia i wtedy konieczna jest interwencja na miejscu. Często także padamy ofiarą wirusów, które powodują wyświetlanie irytujących reklam albo po prostu przekierowują nas na inne strony po kliknięciu na link w przeglądarce. Czasami system się zawiesza na skutek błędnie zainstalowanego oprogramowania albo na skutek przegrzewania procesora albo karty graficznej. Bywają też oczywiście inne powody ale to temat na książkę. Zawsze w takim wypadku dobrze mieć informatyka na telefon. Taki informatyk na telefon wstępnie po samym wywiadzie będzie mógł zdiagnozować problem a my możemy na spokojnie podjąć decyzję.

Telefon do informatyka

Zapisz sobie numer najlepiej na stałe w telefonie - 507307474. Pod tym numerem dyżuruje informatyk z firmy Digital It Systems. Mogą to być różne osoby pełniące akurat dyżur ale zawsze staramy się pomóc w sposób profesjonalny, szybki i bezbolesny.  

Usuwanie wirusów sosnowiec - tel 507307474

Usuwanie wirusów Sosnowiec - 507 30 74 74

Niestety żyjemy w czasach kiedy usuwanie wirusów Sosnowiec staje się tak częstą czynnością jak wymiana opon w samochodzie przy zmianie sezonu. Przestępcy komputerowi robią naprawdę dużo żeby uzyskać chronione przez nas dane. Zależy im przede wszystkim na hasłach dostępowych do naszych kont bankowych ale nie pogardzą hasłami do systemu, do poczty email, do naszych profili na facebooku czy na innych portalach społecznościowych. Obecnie użytkownicy komputerów popełniają zasadniczy błąd polegający na tym, że używają tego samego hasła do wielu kont. To powoduje, że jeśli ktoś zdobędzie małym nakładem sił nasze hasło do facebooka to być może będą mieć dostęp także do naszego banku. Wcale nie jest to taki odosobniony przypadek jak mogłoby się wydawać.

Skąd biorą się wirusy na naszym komputerze

Ale jak to się w ogóle dzieje, że nasz komputer zostaje zainfekowany? Źródeł problemu może być naprawdę dużo. Przede wszystkim należy się zastanowić, jak często aktualizujemy system operacyjny oraz oprogramowanie jakie mamy zainstalowane na komputerze. Większość moich znajomych w ogóle tego nie robi ale robią to niezwykle rzadko. Tymczasem wirusy wykorzystują luki w oprogramowaniu swoiste błędy w programowaniu, które powodują, że nasz system jest bezbronny. Oczywiście jeśli tylko autor aplikacji albo systemu odkryje taką lukę od stara się w miarę szybko ją usunąć. Ale nie dzieje się to automatycznie. Musimy takie oprogramowanie zaktualizować. Jeśli nasz system nie jest aktualizowany to niestety jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwo. Jak trafia do nas wirus? Jest wiele źródeł. Na przykład możemy otrzymać mejla z załącznikiem zawierającym wirusa. Samo otrzymanie mejla nie powoduje jeszcze zainfekowania ale jeśli klikniemy na załączniku uruchamiając go to problem gotowy. Usuwanie wirusów Sosnowiec będzie wówczas dla nas niezbędną pomocą. Może się też zdarzyć, że wejdziemy na stronę internetową, która zawiera zainfekowane dane, które poprzez przeglądarkę infekują nasz system. Dlatego tak ważne jest aby nie wchodzić na strony internetowe, których nie znamy albo zawierają wątpliwej wartości treści. Najczęściej wirusy zawierają witryny z pirackim oprogramowaniem albo strony pornograficzne. Strzeż się takich miejsc w sieci. Jeśli używamy pendrive'a i często korzystamy z niego na innych komputerach to także może być źródłem problemów. Usuwanie wirusów Sosnowiec - firma która rozwiąże Twoje problemy z wirusami - zadzwoń 507307474.

Jak chronić komputer przed wirusami

Przede wszystkim starajmy się mieć zawsze legalne i aktualne oprogramowanie. Poza tym miejmy zawsze zainstalowany program antywirusowy w pełnej wersji np. AVG Internet Security lub inny. Nie polecamy także używania programów darmowych. Zazwyczaj oferują one niższy poziom bezpieczeństwa niż wersje płatne. Nie otwieraj mejli z nieznanego źródła no i nie używaj swojego pendrive na nieznanych komputerach, co do których jesteś pewny, że nie zawierają wirusów.

Usuwanie wirusów Sosnowiec

Ale co wtedy kiedy już mamy zainfekowany system. Najprostszym rozwiązaniem jest przeinstalowanie systemu ale można też spróbować po prostu usunąć wirusy specjalistycznym oprogramowanie w odpowiednim trybie. Zleć to zadanie profesjonalistom. Usługa jest tania i szybka. Zapraszam do kontaktu 507307474.

Obsługa informatyczna Sosnowiec - pomoc informatyka.

Obsługa informatyczna Sosnowiec

Obecnie prowadzenie biznesu bez informatyki i komputerów oraz wszystkim co z tym związane jest po prostu niemożliwe. Nawet jeśli mamy tylko warzywniak to musimy czasami gdzieś wystawić fakturę. Można ręcznie ale czy jest to praktyczne? Obsługa informatyczna Sosnowiec zdaje sobie z tego sprawę i wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów aby spełnić ich oczekiwania pod tym względem. Większa firma z pewnością zatrudni sobie informatyka aby mieć go przy sobie cały czas na każde zawołanie w czasie pracy firmy. Ale mniejsze przedsiębiorstwo ze względu na koszty po prostu nie może sobie na to pozwolić. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie obsługa informatyczna Sosnowiec.

Na czym polega obsługa informatyczna.

Nie musimy zatrudniać pełnoetatowego pracownika aby korzystać z pomocy informatyka. Wystarczy, że podpiszemy odpowiednią umowę z firmą informatyczną na obsługę w zakresie IT. W takiej umowie jest sprecyzowany zakres prac i obowiązków jakie taka firma względem nas ma oraz miesięczną kwotę jaką zostaniemy w związku z taką obsługą obarczeni. Powinien być tam opisany czas reakcji, zakres prac, sposób ich wykonania itp. itp. Istnieje wiele korzyści z takiej współpracy. Chcesz je wszystkie poznać? Zadzwoń do Digital It Systems pod numer 507307474 a wszystkiego się dowiesz.

Korzyści ze współpracy informatycznej

Korzyści oczywiście jest bardzo wiele i nie sposób opisać wszystkich w tak krótkim artykule. Obsługa informatyczna Sosnowiec wiąże się z wieloma zobowiązaniami względem klienta. Na przykład pomoc techniczna przez telefon na każde zawołanie. Jest to o tyle istotne, że większość problemów informatycznych da się rozwiązać w kilka minut nawet przez telefon. Jeśli sami sobie nie radzimy i instrukcje telefoniczne udzielane nam przez informatyka są dla nas niezrozumiałe to można skorzystać z tak zwanej pomocy zdalnej. Pomoc zdalna polega na dostępie do naszego komputera przez sieć internet i zdalne zarządzanie tym komputerem tak jakbyśmy przy nim siedzieli. Osoba, która zarządza naszym komputerem zdalnie widzi na ekranie swojego komputera wszystko to co jest na naszym ekranie. Dzięki temu można sprawnie i szybko usunąć większość problemów jakie się mogą wyłonić podczas pracy z komputerem.